Ana sayfa Haberler

JESENTECH Umut İlköğretim Okulu 28 Kasım 2017 tarihinde kuruldu.

Sertifika
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
Müşteri yorumları
Satın alma platformunuz iyi bir üne sahip, teslim süresi çok dakikalıydı, ürünün malzeme kalitesi iyi, malzeme denetim organizasyonumuzun denetiminden geçti, ürünün görünümü mükemmel, tolerans kontrolü çok doğru ve Zayıf stok vakası yoktu. En iyi servisin için teşekkür ederim.

—— BongKwan KIM

Geçenlerde bir sipariş verdim ve gönderilmeden önce bu siparişi güncellemem gerekiyordu. Personel, duyarlı ve kibar oldu. ürün kalitesi, teslim tarihi ve servisi, yüksek kaliteli tedarikçi standartlarımızı karşıladı ve şirketiniz çok profesyonel, JESENTECH'e inanmaya devam etmek istiyoruz ve uzun bir süre boyunca işbirliği yapacağız. Teşekkür ederim.

—— Giulio Gandioli

Hasta servisiniz için teşekkür eder ve bize her zaman en iyi öneri veya planı sunabilir ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir. Bu arada, ürün kalitesi, görünüm, tolerans doğruluğu çok iyi, fiyatı biraz daha kabul edilebilir. Uzun vadeli işbirliği bekliyorum, teşekkür ederim.

—— Almanya Christine Scherb

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

JESENTECH Umut İlköğretim Okulu 28 Kasım 2017 tarihinde kuruldu.

JESENTECH Umut İlköğretim Okulu 28 Kasım 2017 tarihinde kuruldu.
28 Kasım 2017'de, Sichuan Eyaleti, Daliangshan'da "JESENTECH" adlı bir umut ilköğretim okulu kuruldu. Okulun bağışçısı olarak Grup Genel Müdürü Mark Xu, umutlu ilkokulun çocuklarına maddi ve manevi açıdan büyük destek ve yardımda bulundu.

4 Haziran 2018'de, JESENTECH Group'un genel müdürü Mark Xu, 20 saatten fazla süren yolculuğunu takiben Tayland Çocuk İlköğretim Okulu'nun tanıtımına geldi ve çocuklarına Uluslararası Çocuk Günü'nden hediye aldı. özel olarak uyarlanmış bir üniforma. Klasik dinleme ve okuma ve klasik okuma kitapları, "Konfüçyüs'ün Analitleri" ve "dindarlık Kitabı" gibi geleneksel kültürlerin çocuk yaşamının yönünü yönlendirmesini ve onlara sıcaklık getirmesini sağlar.

JESENTECH Hope İlköğretim Okulu selefi 1980'lerde inşa edilen çimento tuğla yapı küçük kiremit evidir. Uzun süredir yapıldığı için belirli güvenlik riskleri vardır. JESENTECH Grubu'nun genel müdürü Mark Xu, çocukların güvenliği ve geleceği konusunda çok endişeliydi ve iki ay süren yoğun çalışmaların ardından çocuklar için yeni bir okul kurmaya karar verdi. JESENTECH Hope İlköğretim Okulu resmi olarak tamamlandı ve okul koşullarını büyük ölçüde iyileştirdi.

Yarım yıl sonra, sosyalist temel değerleri uygulamak, ülkenin refahını ve gücünü gerçekleştirmek için, JESENTECH çalışanlarının inancını güçlendiren çocukların gülen yüzlerini ve büyümelerini görmek için JESENTECH Hope İlköğretim Okulu'na geldim. ve millet gençleştirmek için. İnsanlar mutlu Çin Hayal ediyor ve Çinli bir ulusal girişim olmak ve mücadele etmek için birlikte çalışıyoruz!

Pub Zaman : 2018-12-01 18:20:09 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JESENTECH GROUP CORPORATION

İlgili kişi: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)