Ana sayfa Haberler

JESENTECH-2018 Pekin Otomobil Üretimi ve Endüstriyel Montaj Fuarı.

Sertifika
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
Müşteri yorumları
Satın alma platformunuz iyi bir üne sahip, teslim süresi çok dakikalıydı, ürünün malzeme kalitesi iyi, malzeme denetim organizasyonumuzun denetiminden geçti, ürünün görünümü mükemmel, tolerans kontrolü çok doğru ve Zayıf stok vakası yoktu. En iyi servisin için teşekkür ederim.

—— BongKwan KIM

Geçenlerde bir sipariş verdim ve gönderilmeden önce bu siparişi güncellemem gerekiyordu. Personel, duyarlı ve kibar oldu. ürün kalitesi, teslim tarihi ve servisi, yüksek kaliteli tedarikçi standartlarımızı karşıladı ve şirketiniz çok profesyonel, JESENTECH'e inanmaya devam etmek istiyoruz ve uzun bir süre boyunca işbirliği yapacağız. Teşekkür ederim.

—— Giulio Gandioli

Hasta servisiniz için teşekkür eder ve bize her zaman en iyi öneri veya planı sunabilir ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir. Bu arada, ürün kalitesi, görünüm, tolerans doğruluğu çok iyi, fiyatı biraz daha kabul edilebilir. Uzun vadeli işbirliği bekliyorum, teşekkür ederim.

—— Almanya Christine Scherb

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

JESENTECH-2018 Pekin Otomobil Üretimi ve Endüstriyel Montaj Fuarı.

JESENTECH-2018 Pekin Otomobil Üretimi ve Endüstriyel Montaj Fuarı.
2018 Pekin Otomobil Üretimi ve Endüstri Meclisi Fuarı, 21 Temmuz'da Çin Uluslararası Fuar Merkezinde resmen kapandı. Sergi, dünyadaki 50 ülke ve bölgeden 680'den fazla katılımcı ve dünyanın en büyük 500 işletmesinden 35'ten fazla katılımcıyı çekti. Sergi süresince 65.000'den fazla profesyonel izleyici, aynı zamanda Çin'in oto imalat sanayi zinciri "one-stop" tedarik platformunu oluşturmak için 30'dan fazla akademik konferans düzenleyecektir.

Çin'in önde gelen standart dışı bağlantı elemanı tedarikçisi olarak, JESENTECH, fuarda ve aynı sektörde parlak bir nokta haline gelen titizlikle hazırlık ve mükemmel teknik standartlar aracılığıyla güçlü kapsamlı gücünü ve üretim alanını sergilemiştir. İzlemek, danışmak ve müzakere etmek için pek çok Çinli ve yabancı tüccarı çekti ve birçok alıcı işleme alanında karşılaşılan teknik sorunları getirdi. JESENTECH Genel Müdürü Mark Xu ve Uluslararası Departman Satış Müdürü Mr. Sie'nin teknik rehberliği sayesinde, birçok müşterimiz yerinde satın alma niyetine ulaşmıştır.

Standart dışı bağlantı elemanları endüstrisindeki JESENTECH, son yıllarda uzun yıllara dayanan bir gelişme kaydetti, büyük başarılarla, belirli bir marka birikimi, istikrarlı bir gelişme ile, yönetim sistemini geliştirmeye devam edeceğiz, dünya bağlantı elemanı endüstrisi geliştirme yardımı.

Beijing Auto Manufacturing Show, kazancımız doluydu, bu fuar JESENTECH markasının popülaritesini ve etkisini arttırdı ve şirketin pazarın daha da gelişmesine katkıda bulundu.

Pub Zaman : 2018-12-01 18:46:50 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JESENTECH GROUP CORPORATION

İlgili kişi: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)