Ana sayfa

JESENTECH GROUP CORPORATION Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için
Müşteri yorumları
Satın alma platformunuz iyi bir üne sahip, teslim süresi çok dakikalıydı, ürünün malzeme kalitesi iyi, malzeme denetim organizasyonumuzun denetiminden geçti, ürünün görünümü mükemmel, tolerans kontrolü çok doğru ve Zayıf stok vakası yoktu. En iyi servisin için teşekkür ederim.

—— BongKwan KIM

Geçenlerde bir sipariş verdim ve gönderilmeden önce bu siparişi güncellemem gerekiyordu. Personel, duyarlı ve kibar oldu. ürün kalitesi, teslim tarihi ve servisi, yüksek kaliteli tedarikçi standartlarımızı karşıladı ve şirketiniz çok profesyonel, JESENTECH'e inanmaya devam etmek istiyoruz ve uzun bir süre boyunca işbirliği yapacağız. Teşekkür ederim.

—— Giulio Gandioli

Hasta servisiniz için teşekkür eder ve bize her zaman en iyi öneri veya planı sunabilir ve müşterimin harika hissetmesini sağlar, umarım işbirliği için başka bir şansımız olabilir. Bu arada, ürün kalitesi, görünüm, tolerans doğruluğu çok iyi, fiyatı biraz daha kabul edilebilir. Uzun vadeli işbirliği bekliyorum, teşekkür ederim.

—— Almanya Christine Scherb

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  * FABRİKA PANORAMA VE ÜRETİM EKİPMANLARI

  * KALİTE TEST CİHAZI

 • OEM / ODM

  * OEM HAKKINDA / ODM

  Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sağlayabilir, ancak aynı zamanda OEM ve ODM Hizmetleri sağlayabilir;

 • Ar-Ge

  * AR-GE Bölümü HAKKINDA

İletişim bilgileri
JESENTECH GROUP CORPORATION

İlgili kişi: Mr. DENNIS TAYLOR

Tel: 86-755-8527-5689

Faks: 86-755-2792-8697

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)