Ana sayfa

JESENTECH GROUP CORPORATION

Şirket profili
JESENTECH GROUP CORPORATION, özel şekillendirilmiş mil tutucusu Ar-Ge ve sistem üreticisidir. İyi donanımlı test tesisleri ve güçlü teknik gücü ile üretilmiştir.

Geniş ürün yelpazesi, kaliteli, uygun fiyat ve şık tasarımlarla ürünlerimiz Otomasyon cihazları, robotikler, tıbbi işlemler, otomobiller, deniz yolları, demiryolları, köprüler, binalar, yapılar, aletler, aletler, aletler vb. .

Ürünlerimiz kullanıcılar tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenilmektedir ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

Üretebileceğimiz ve işleyebileceğimiz ürünler Yerleştirme / Konumlandırma Pimleri / Silindirik Pimler / Kurşun / Sürgülü Vidalar / Burçlar / Doğrusal Şaftlar / Pistonlar Vidalar / Vidalar ve Cıvatalar / Somunlar / Dairesel / Altıgen Bağlantılar / Yıkayıcılar / Yüzer Bağlantılar / Konsol milleri / Tırtıllı Kollar / Vidalar / Hava Aracı / Hızlı Bağlantı Elemanları vb ...

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
JESENTECH GROUP CORPORATION
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : JESENTECH

No. Çalışanları : 120~200

Yıllık satış : 12000000-15500000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için iyi kalite Metalik Olmayan Bağlantı Elemanları satış için